Wsparcie dla rodziców

Misją platformy Podwójnie Wyjątkowi jest wspierać rodziców poprzez zapewnienie informacji zgodnej z najbardziej aktualną wiedzą naukową w dziedzinie psychologii, a przede wszystkim dotyczącej pracy i rozwoju dzieci podwójnie wyjątkowych.

Jak widomo dla każdego rodzica wsparcie jest niezwykle cenne i potrzebne, a ponieważ najlepsze wsparcie można otrzymać od ludzi, którzy od czasu do czasu doświadczali podobnych problemów i cieszyli się z podobnych sukcesów dlatego Podwójnie Wyjątkowi jest również "wioską", grupą wsparcia, stworzoną przez rodziców i dla rodziców. Jeśli chesz do niej dołaczyć również i Ty kliknij poniżej, a zostaniesz przekierowany do strony Facebook, na której możesz śledzić najnowsze wpisy i inne wydarzenia. Dodatkowo znajdziesz na niej grupę Podwójnie Wyjątkowi do której możesz dołaczyc po wcześniejszym odpowiedzeniu na dwa krótkie i proste pytania. Grupa jest zamknięta co oznacza, że tylko osoby, które są jej częścią będą widzieć Twoje wpisy.

Czekamy na Ciebie!

Czy mogę dołączyć do grupy Podwójnie Wyjątkowi jeśli moje dziecko nie ma IQ > 130 i nie ma żadnej diagnozy?

TAK! każdy rodzic, który czuje, że treści poruszane w grupie mogą być dla niego wsparciem jest w niej mile widziany. W grupie Podwójnie Wyjątkowi nie jest ważne jakie cyfry określają iloraz inteligencji Twojego dziecka oraz jakie litery opisują postawioną mu diagnozę, najważniejszym celem jest pomoc i zrozumienie wszystkich tych rodziców, którzy tego potrzbują z uwagi na specyficzne potrzeby ich dzieci.